08 Οκτωβρίου 2015
Με τη δέσμευση «Επιμένουμε Ελλάδα. Μένουμε Ελλάδα.», η ELPEN, η πρωτοπόρος Ελληνική φαρμακευτική βιομηχανία, γιόρτασε τα 50 χρόνια λειτουργίας της, σε εκδήλωση όπου συζητήθηκαν επίκαιρα θέματα που άπτονται της φαρμακευτικής πολιτικής στην Ελλάδα, και παρουσιάστηκαν θέματα αναφορικά με την επέτειο των 50 χρόνων της εταιρείας τόσο από στελέχη της ELPEN όσο και από τον αντιπρόεδρο του ΔΣ της εταιρείας και πρόεδρο της ΠΕΦ, κ. Θεόδωρο Τρύφων.
Μάθετε περισσότερα